KOLTUK YIKAMA HİZMETİ

Koltuklarınızı yerinde yıkıyoruz.

0216 533 90 06 veya 0532 674 62 59 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

İstanbul'da Koltuk Yıkama Hizmeti

İstanbul'un Ümraniye ilçesinde bulunan İTİMAT YIKAMA firmamız koltuk yıkama, halı yıkama ve stor perde yıkama hizmeti vermektedir.

Koltuklarınızı yerinde yıkıyoruz.

Koltuk temizliği, evinizin temizliğini ve genel sağlığını korumanın önemli bir parçasıdır. Çünki koltuklar ortamdaki kiri, tozu ve alerjenleri hapseder. Zamanla bu parçacıklar birikerek koltukların mat ve pis görünmesine neden olur ve potansiyel olarak sizin ve aileniz için sağlık sorunlarına neden olur.

Neyse ki, profesyonel olarak yaptığımız koltuk temizliği bu zararlı parçacıkları ortadan kaldırıyor, koltuklarınızın yeni gibi görünmesini sağlıyor.

Koltuk temizleme işimizde, koltuklarınızı derinlemesine temizlemek ve orijinal güzelliğini geri kazanmak için en son ekipman ve teknikleri kullanıyoruz.

Her koltuğun farklı olduğunu anlıyoruz, bu nedenle temizlik sürecimize kişiselleştirilmiş bir yaklaşım uyguluyoruz. Deneyimli çalışanlarımız ile koltuklarınızın durumlarına göre en iyi temizleme yöntemini belirliyoruz.

Koltuk temizleme işimizde yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile müşterilerimize birinci sınıf hizmet ve olağanüstü sonuçlar sunmaya kararlıyız.

Profesyonelliğimiz, detaylara gösterdiğimiz özen ve müşteri memnuniyetine bağlılığımızla gurur duyuyoruz. Amacımız, beklentilerinizi aşmak ve sizi sonuçlardan tamamen memnun bırakmaktır.

Koltuk temizliğine ek olarak halı yıkama ve stor perde temizleme hizmetleri de vermekteyiz.

Telefon numaralarımızdan bizleri arayarak koltuk yıkama, halı yıkama ve stor perde yıkama hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Evinizi temiz, sağlıklı ve güzel koltuklarınızla canlandırmaya hazırsanız, randevunuzu planlamak için bugün bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel ve güvenilir koltuk yıkama hizmeti mi arıyorsunuz?

Deneyimli temizlikçilerden oluşan ekibimizden başka bir yere bakmayın!

Koltuklarınızı derinlemesine temizlemek için en son teknikleri ve ekipmanları kullanıyoruz. Bu sayede koltuklarınızın güzel görünmesini sağlıyoruz.

Yorgan Yıkama Hizmeti

Yorganlarınızı deneyimli temizlikçilerden oluşan ekibimiz ile yıkama ve temizliğini yapıyoruz. Yorganlarınızı adresinizden alıyor ve temizlik işlemleri tamamlandıktan sonra adresinize teslim ediyoruz.

Battaniye Yıkama Hizmeti

Battaniyelerinizi deneyimli temizlikçilerden oluşan ekibimiz ile yıkama ve temizliğini yapıyoruz. Battaniyelerinizi adresinizden alıyor ve temizlik işlemleri tamamladıktan sonra tekrar adresinize teslim ediyoruz.

Ümraniye'de Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuklarınızı Ümraniye'deki adresinizde yani yerinde yıkama ve temizleme işlemi yapıyoruz.

  • Telefon
  • :
  • 0216 533 90 06
  • Cep
  • :
  • 0532 674 62 59
  • Adres
  • :
  • Armağanevler mahallesi Havuz sokak No:102 Ümraniye - İSTANBUL

YERİNDE YIKAMA HİZMETİ İLE KOLTUKLARINIZI TEMİZLİYORUZ.

ADEM YAVUZ MAHALLESİ, ALTINŞEHİR MAHALLESİ, ARMAĞANEVLER MAHALLESİ, AŞAĞI DUDULLU MAHALLESİ, ATAKENT MAHALLESİ, ATATÜRK MAHALLESİ, CEMİL MERİÇ MAHALLESİ, ÇAKMAK MAHALLESİ, ÇAMLIK MAHALLESİ, DUDULLU OSB MAHALLESİ, DUMLUPINAR MAHALLESİ, ELMALIKENT MAHALLESİ, ESENEVLER MAHALLESİ, ESENKENT MAHALLESİ, ESENŞEHİR MAHALLESİ, FATİH SULTAN MEHMET MAHALLESİ, FİNANSKENT MAHALLESİ, HEKİMBAŞI MAHALLESİ, HUZUR MAHALLESİ, IHLAMURKUYU MAHALLESİ, İNKILAP MAHALLESİ, İSTİKLAL MAHALLESİ, KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ, MADENLER MAHALLESİ, MEHMET AKİF MAHALLESİ, NAMIK KEMAL MAHALLESİ, NECİP FAZIL MAHALLESİ, PARSELLER MAHALLESİ, SARAY MAHALLESİ, SİTE MAHALLESİ, ŞERİFALİ MAHALLESİ, TANTAVİ MAHALLESİ, TATLISU MAHALLESİ, TEPEÜSTÜ MAHALLESİ, TOPAĞACI MAHALLESİ, YAMANEVLER MAHALLESİ, YENİŞEHİR MAHALLESİ, YUKARI DUDULLU MAHALLESİ.