STOR PERDE YIKAMA HİZMETİ

Stor perdelerinizi adresinizden alıyor ve temizleme işlemi tamamlandıktan sonra adresinize teslim ediyoruz.

0216 533 90 06 veya 0532 674 62 59 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

İstanbul'da Stor Perde Yıkama Hizmeti

İstanbul'un Ümraniye ilçesinde bulunan İTİMAT YIKAMA firmamız stor perde yıkama, koltuk yıkama ve halı yıkama hizmeti vermektedir.

Stor perdelerinizi adresinizden alıyor ve temizleme işlemleri tamamlandıktan sonra adresinize teslim ediyoruz.

Stor perde temizliği, evinizin temizliğini ve genel sağlığını korumanın önemli bir parçasıdır. Çünki stor perdeler ortamdaki kiri, tozu ve alerjenleri hapseder. Zamanla bu parçacıklar birikerek stor perdelerin mat ve pis görünmesine neden olur ve potansiyel olarak sizin ve aileniz için sağlık sorunlarına neden olur.

Neyse ki, profesyonel olarak yaptığımız stor perde temizliği bu zararlı parçacıkları ortadan kaldırıyor, stor perdelerinizin yeni gibi görünmesini sağlıyor.

Stor perde temizleme işimizde, perdelerinizi derinlemesine temizlemek ve orijinal güzelliğini geri kazanmak için en son ekipman ve teknikleri kullanıyoruz.

Her perdenin farklı olduğunu anlıyoruz, bu nedenle temizlik sürecimize kişiselleştirilmiş bir yaklaşım uyguluyoruz. Deneyimli çalışanlarımız ile stor perdelerinizin durumlarına göre en iyi temizleme yöntemini belirliyoruz.

Stor perde temizleme işimizde yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile müşterilerimize birinci sınıf hizmet ve olağanüstü sonuçlar sunmaya kararlıyız.

Profesyonelliğimiz, detaylara gösterdiğimiz özen ve müşteri memnuniyetine bağlılığımızla gurur duyuyoruz. Amacımız, beklentilerinizi aşmak ve sizi sonuçlardan tamamen memnun bırakmaktır.

Stor perde temizliğine ek olarak halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetleri de vermekteyiz.

Telefon numaralarımızdan bizleri arayarak stor perde yıkama, koltuk yıkama ve halı yıkama hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Evinizi temiz, sağlıklı ve güzel perdelerinizle canlandırmaya hazırsanız, randevunuzu planlamak için bugün bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel ve güvenilir stor perde yıkama hizmeti mi arıyorsunuz?

Deneyimli temizlikçilerden oluşan ekibimizden başka bir yere bakmayın!

Stor perdelerinizi derinlemesine temizlemek için en son teknikleri ve ekipmanları kullanıyoruz. Bu sayede perdelerinizin güzel görünmesini sağlıyoruz.

Yorgan Yıkama Hizmeti

Yorganlarınızı deneyimli temizlikçilerden oluşan ekibimiz ile yıkama ve temizliğini yapıyoruz. Yorganlarınızı adresinizden alıyor ve temizlik işlemleri tamamlandıktan sonra adresinize teslim ediyoruz.

Battaniye Yıkama Hizmeti

Battaniyelerinizi deneyimli temizlikçilerden oluşan ekibimiz ile yıkama ve temizliğini yapıyoruz. Battaniyelerinizi adresinizden alıyor ve temizlik işlemleri tamamladıktan sonra tekrar adresinize teslim ediyoruz.

Ümraniye'de Stor Perde Yıkama Hizmeti

Stor perdelerinizi Ümraniye'deki adresinizden alıyor ve temizleme işlemleri tamamlandıktan sonra adresinize teslim ediyoruz.

  • Telefon
  • :
  • 0216 533 90 06
  • Cep
  • :
  • 0532 674 62 59
  • Adres
  • :
  • Armağanevler mahallesi Havuz sokak No:102 Ümraniye - İSTANBUL

ÜMRANİYE'DEKİ STOR PERDELERİNİZİ ADRESİNİZDEN TESLİM ALIYORUZ.

STOR PERDELERİNİZİN TEMİZLİK İŞLEMİ BİTTİKTEN SONRA ADRESİNİZE TESLİM EDİYORUZ.

ADEM YAVUZ MAHALLESİ, ALTINŞEHİR MAHALLESİ, ARMAĞANEVLER MAHALLESİ, AŞAĞI DUDULLU MAHALLESİ, ATAKENT MAHALLESİ, ATATÜRK MAHALLESİ, CEMİL MERİÇ MAHALLESİ, ÇAKMAK MAHALLESİ, ÇAMLIK MAHALLESİ, DUDULLU OSB MAHALLESİ, DUMLUPINAR MAHALLESİ, ELMALIKENT MAHALLESİ, ESENEVLER MAHALLESİ, ESENKENT MAHALLESİ, ESENŞEHİR MAHALLESİ, FATİH SULTAN MEHMET MAHALLESİ, FİNANSKENT MAHALLESİ, HEKİMBAŞI MAHALLESİ, HUZUR MAHALLESİ, IHLAMURKUYU MAHALLESİ, İNKILAP MAHALLESİ, İSTİKLAL MAHALLESİ, KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ, MADENLER MAHALLESİ, MEHMET AKİF MAHALLESİ, NAMIK KEMAL MAHALLESİ, NECİP FAZIL MAHALLESİ, PARSELLER MAHALLESİ, SARAY MAHALLESİ, SİTE MAHALLESİ, ŞERİFALİ MAHALLESİ, TANTAVİ MAHALLESİ, TATLISU MAHALLESİ, TEPEÜSTÜ MAHALLESİ, TOPAĞACI MAHALLESİ, YAMANEVLER MAHALLESİ, YENİŞEHİR MAHALLESİ, YUKARI DUDULLU MAHALLESİ.